
Інтерактивне кошеня ходить та виляє хвостом 933-78 E
- Нет в наличии
- Код: 933-78 E
1 200 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Пухнаста красуня з кумедним хвостиком в пошуках справжнього друга! Маленьке кошеня обіцяє бути чемним, багато гратися та всіляко розважати дитину.
Іграшкове кошеня виконане з приємного на дотик текстилю. Чорні оченята-намистини та носик придають іграшці особливий шарм. Крім милої зовнішності, кошеня може похвалитися своїми здібностями - весело ходити, нявкати та виляти хвостиком!
Особливості:
- іграшкове кошеня;
- виконане з приємного на дотик текстилю;
- має якісну фурнітуру;
- весело ходить, нявкає та виляє хвостиком;
- до комплекту входить додаткові аксесуари;
- яскрава подарункова коробка;
- працює від 2 батарейок типу АА (до комплекту не входять).
Комплектація:
- кошеня;
- переноска;
- миска з рибкою;
- поїлка;
- рушник.
Розмір пакування: 39*26*25см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Животное |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Количество | 1 шт |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 390 мм |
| Ширина упаковки | 250 мм |
| Высота упаковки | 260 мм |
- Цена: 1 200 ₴

