Відеоогляд

Функціональна лялька Даринка 5954
- Нет в наличии
- Код: 5954
1 340 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інтерактивна лялька Limo Toy Даринка — чарівний світ гри для вашої дитини!
Ця інтерактивна лялька заввишки 41 см стане улюбленицею вашої малечі. Даринка не тільки говорить та співає, а й має телефон-пульт, створюючи ще більше можливостей для гри. До комплекту входять аксесуари. Натискай на різні кнопки на її телефоні, а вона буде відповідати.
Живлення: 3 батарейки типу АА.
Розмір пакування: 25,5*43*13см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Limo Toy |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Кукла |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 41 см |
| Особенности | Мелодии, Звуковые эффекты |
| Тип питания | Батарейки |
| Тип батарейки | АА |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 260 мм |
| Ширина упаковки | 130 мм |
| Высота упаковки | 430 мм |
- Цена: 1 340 ₴








