
Ігровий розвиваючий килимок Enjoy Colours Chicco, Бежевий
- В наличии
- Код: 09866
4 790 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Килимок "Enjoy Colours" з дугами, мелодіями та барвистими проекціями.
Особливості:
- 3 варіанти використання:
- лежачи на спинці (з народження) – електронний тренажерний зал з проекціями та мелодіями;
- лежачи на животі (від 2 місяців) – м'який килимок з подушкою для відпочинку на животі;
- знімний нічник-проектор "місяць" для тумбочки біля ліжка.
- 3 режими мелодій і проекцій:
- Fun – теплі кольори й весела джазова музика для гри;
- Relax – холодні кольори й класична музика допоможуть дитині розслабитися;
- Play – теплі і холодні кольори з мелодіями New Age.
- 30 хвилин мелодій: класики (Моцарт і Гріг), джазу і New Age;
- таймер: 15 або 30 хвилин музики і світла;
- 4 знімні іграшки; діаметр килимка 83 см;
- подушку і килимок можна прати в машинці при 30 °.
Килимок "Enjoy Colours" розвиває у дитини концентрацію уваги, дрібну моторику, тактильні відчуття, координацію рухів і колірне сприйняття.
Рекомендовано для дітей: від 0 місяців.
Розмір іграшки (ДхШхВ): 83x83x50 см.
Розмір упаковки (ДхШхВ): 60x13,5x45,5 см.
Елементи живлення: 3 батарейки АА на 1,5V (в комплект не входят).
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Chicco |
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Развивающий коврик |
| Пол | Для мальчиков |
| Возраст | С рождения |
| Материал | Ткань |
| Цвет | Бежевый |
| Количество составных элементов | 0 шт |
| Особенности | Звуковые эффекты, Мелодии |
| Тип питания | Батарейки |
| Персонажи | Cars |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 83 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Диаметр | 0 мм |
| Высота | 50 мм |
| Вес | 2 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 60 мм |
| Ширина упаковки | 14 мм |
| Диаметр упаковки | 0 мм |
| Высота упаковки | 46 мм |
- Цена: 4 790 ₴









