
Дерев'яна дошка Навчання рахунку 31330
- Нет в наличии
- Код: 31330
290 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дерев'яна дошка "Навчання рахунку" C 31330 - це ідеальний варіант для дошкільнят. Завдяки цікавій навчальній грі, дитина отримає унікальну можливість швидко і граючись освоїти основи рахунку і навчитися орієнтуватися в часі.
Дошка в наборі двостороння і виконує відразу кілька корисних функцій:
- дошка для крейди;
- дошка для складання прикладів з фішок.
У комплекті ви знайдете набір дерев'яних різнокольорових фішок із зображенням цифр, математичних знаків і тварин, циферблат з обертовими стрілками, різнокольорові палички для рахунку, крейду та губку для очищення дошки.
Розмір пакування: 31*2*21см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Дидактические материалы |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 3-х лет |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 310 мм |
| Ширина упаковки | 20 мм |
| Высота упаковки | 210 мм |
- Цена: 290 ₴


