Відеоогляд

Водна розмальовка Тварини 63055
- Нет в наличии
- Код: 63055
250 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Незвичайна розмальовка для найменших, яка точно зацікавить навіть найприскіпливіших маленьких художників. Ця незвичайна книжечка дозволяє малюку малювати…водичкою! Від кожного доторку магічного маркера з набору чорно-білі картинки оживають і повняться кольорами. Також розмальовка містить у собі різноманітні активності для дитини, які спрямовані на розвиток уважності та логіки мислення.
Особливості:
- розміри розмальовки: 21х2х23 см;
- у комплекті із розмальовкою йде спеціальний маркер для неї;
- кожен розворот має одну сторінку із розмальовкою й іншу із завданням на увагу й логіку;
- розмальовку виконано з цупкого картону.
.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Водная раскраска |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Материал | Картон |
| Использование | Многоразовое |
| Способ раскрашивания | Водой |
| Тематика | Животные |
| Формат | |
| Ширина | 2 см |
| Длина | 26 см |
| Высота | 23 см |
- Цена: 250 ₴








