
Логічна гра 60384 на 36 елементів Геометричні фігури
- Нет в наличии
- Код: 60384
475 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Відкрийте для вашого малюка дивовижний світ веселощів і знань разом з дерев'яною грою С 60384! Ця фантастична ігрова рамка-вкладиш не тільки забезпечить дітям приємне і цікаве проведення часу, а й сприяє розвитку їхньої фантазії та моторних навичок. Гра містить у собі дерев'яну рамку з отворами для різноманітних геометричних форм. У процесі гри діти навчаться розпізнавати і співвідносити форми, кольори і розміри, розвиваючи свою моторику і координацію.
Особливості:
- простий, елегантний та лаконічний дизайн;
- яскраве поєднання кольорів;
- рамка-вкладиш з 12-ма виїмками для фігур;
- 36 барвистих елементів;
- всі деталі ретельно оброблені та не мають гострих кутів;
- гра надає можливість вивчати кольори та геометричні фігури;
- стимулює уяву та розвиває творчі здібності дітей;
- активно сприяє розвитку логічного мислення, формуванню розуміння причинно-наслідкових зв'язків та вмінню розв'язувати задачі;
- гра виготовлена з високоякісних матеріалів, що гарантують безпеку і довговічність.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Сортер |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 3-х лет |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 340 мм |
| Ширина упаковки | 40 мм |
| Высота упаковки | 250 мм |
- Цена: 475 ₴










