
Розвиваючі кубики Транспорт 30952 4FUN Game Club
- В наличии
- Код: 30952
195 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Кубики з українськими літерами допоможуть малечі вивчити абетку під час захопливої гри шляхом довільного запам’ятовування. На кожній стороні іграшок можна побачити намальовані картинки машинок, літаків чи іншого транспорту, назви якого починатимуться з зображеної літери. А щоб познайомити малюків з математикою деякі грані містять кольорові цифри та арифметичні знаки. Кубики виготовлені з водонепроникної тканини, що полегшить очищування іграшки та не дозволить накопичувати бактерії всередині іграшки.
Особливості:
- в наборі 6 кубиків;
- розмір одного кубика складає 7х7 см;
- іграшки повністю м’які та не мають гострих кутів;
- на кожній грані можна побачити зображення різного транспорту, літер, цифр та математичних знаків;
- кубики виготовлені з водонепроникної тканини, що полегшить їхнє очищування.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Кубики |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 2-х лет |
| Количество составных элементов | 6 шт |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Длина упаковки | 300 мм |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| Диаметр упаковки | 0 мм |
| Высота упаковки | 150 мм |
- Цена: 195 ₴







