Відеоогляд

Гра для ванни Кит з музикою 6688
- Нет в наличии
- Код: 6688
330 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Іграшка у вигляді кита створить найкрутішу атмосферу для купання дитини! Цікаві функції іграшки дозволять робити “фонтанчик”, як у справжнісінького кита! Динамічна музика та яскраве підсвічування зроблять гру ще цікавішою, даруючи яскраві емоції та враження, а колесо вільного ходу дозволить іграшці жваво кружляти.
Особливості:
- іграшка виповнена у приємній колірній гамі;
- яскраве підсвічування;
- динамічна музика;
- колесо вільного ходу;
- дозволить урізноманітнити купання дитини;
- підставка працює від 3-х батарейок типу “АА” (не додаються);
- кит працює від 3-х батарейок типу “ААА” (не додаються).
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Игрушка |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Плавающая, Звуковые эффекты, Электронная |
| Ширина | 90 мм |
| Длина | 120 мм |
| Высота | 90 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Количество в наборе | 1 шт |
- Цена: 330 ₴








