Відеоогляд

Дерев'яна логічна гра з риболовлею 65031
- Нет в наличии
- Код: 65031
425 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Цікава дерев’яна гра для найменших, яка легко перетворить дитину на спритного рибалку! Виконана у вигляді ігрового поля з тематичними малюнками. Знімна платформа має 8 отворів для об’ємних рибок. Заповніть отвори рибками відповідного кольору та починайте рибалити. Завданням дитини буде зловити кожну рибку за допомогою магнітної вудки.
Особливості:
- магнітна риболовля для найменших;
- ігрова платформа зі знімною панеллю;
- 2 магнітні вудки;
- 8 об’ємних рибок, які розміщуються в осередках;
- 8 плоских підводних мешканців;
- виконана з натуральної деревини.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Рыбалка |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 3-х лет |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 210 мм |
| Ширина упаковки | 210 мм |
| Диаметр упаковки | 0 мм |
| Высота упаковки | 60 мм |
- Цена: 425 ₴











