Відеоогляд

Дерев'яна Шнурівка на ігровій панелі 68833
- В наличии
- Код: 68833
240 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Яскрава захоплююча гра дасть змогу дитині в ігровій формі розвинути необхідні навички, а саме дрібну моторику, координацію рухів, а також логічне й образне мислення.
Набір являє собою дерев'яну ігрову панель з отворами, до якої потрібно підібрати і пришнурувати тематичні пласкі фігурки.
Більш об'ємні фігурки мають наскрізні отвори, через які потрібно протягувати шнурок.
Фігурки ретельно оброблені, пофарбовані в насичені кольори та мають гладкі краї.
Розмір дощечки: 21 - 0,5 - 13 см.
Розмір упаковки: 23 - 3 - 16,5 см.
Упаковка: коробка.
Вікова категорія: 3+.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Шнуровка |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 2-х лет |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 230 мм |
| Ширина упаковки | 30 мм |
| Высота упаковки | 170 мм |
- Цена: 240 ₴











