
Інтерактивний музичний столик 05133 WToys
- Нет в наличии
- Код: 05133
520 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Грай на піаніно, слухай пісні, запам’ятовуй віршики! Ігровий музичний столик створений для веселого та корисного дозвілля дитини. Ігрова панель містить музичні клавіші, кожна з я ких відтворює певну ноту. Великі кнопки виконані у вигляді кумедних тваринок. Варто натиснути їх - і залунають веселі пісеньки. Якщо змінити ігровий режим, можна прослухати казку або віршик. Кольоровий годинник з рухливими стрілками познайомлять дитину з таким поняттям, як час. На ігровій платформі також є невеличка книжечка, яку малятам сподобається гортати.
Особливості:
- декілька ігрових режимів;
- музичні клавіші;
- іграшка відтворює казки, пісні, ноти, віршики українською мовою;
- кнопки мають вигляд кумедних тваринок;
- регулювання гучності;
- годинник на ігровій панелі;
- спеціальне кріплення дозволяє зафіксувати іграшку на ліжечку, візочку і т.д.;
- іграшка трансформується в ігровий столик;
- ігрова платформа має ручку, тому іграшку зручно переносити;
- розмір іграшки у зібраному вигляді - 24х22х20 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 18-ти месяцев |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Мелодии, Звуковые эффекты |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 240 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Высота | 200 мм |
- Цена: 520 ₴

