Відеоогляд

Тактильні сенсорні м'ячики 828 F52
- Нет в наличии
- Код: 828 F52
220 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Для розвитку найменших батьки завжди шукають тільки корисні іграшки, які дозволять дитині пізнати цей світ та розвивати свої навички. Сенсорні м'ячики, це одна з найперших іграшок для малюка, яка допоможе йому навчитися відчувати все на дотик.
Особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- в наборі 6 м'ячиків;
- кожен має свою текстуру;
- виконані в приємних кольорах, які не дратують дитину.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Возрастная группа | С рождения |
| Тип | Игрушка-пищалка |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| Длина упаковки | 250 мм |
| Высота упаковки | 220 мм |
- Цена: 220 ₴







