
Набір продуктів на липучках Кулінарна фантазія 10385 Wtoys
- В наличии
- Код: 10385
335 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фантазію дитини потрібно розвивати, адже це головний інструмент для нових відкриттів, цікавих винаходів та креативних ідей у майбутньому. Набір продуктів “Кулінарна фантазія” від ТМ “Wtoys” включає 24 ігрові елементи, серед яких овочі та фрукти на липучках, посуд, варильна поверхня, дошка для нарізання та безпечний ніж. Гра допоможе дитині навчитись користуватись кухонним приладдям, вивчити нові слова, сортувати овочі та фрукти за кольором та головними ознаками.
Особливості:
- набір включає 24 елементи;
- овочі та фрукти на липучках;
- дошка для нарізання та безпечний ніж;
- посуд (каструля, столове приладдя, чашка);
- варильна поверхня;
- ігрові елементи мають відмінну деталізацію;
- виконані з міцного пластику.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Игрушечные продукты |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Количество предметов в наборе | 24 |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 60 мм |
| Длина | 430 мм |
| Высота | 300 мм |
- Цена: 335 ₴

