
Набір продуктів на липучках Кулінарна фантазія 10455 WToys
- Нет в наличии
- Код: 10455
445 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фантазію дитини потрібно розвивати, адже це головний інструмент для нових відкриттів, цікавих винаходів та креативних ідей у майбутньому. Набір продуктів “Кулінарна фантазія” від ТМ “Wtoys” включає 24 ігрові елементи, серед яких овочі на липучках, посуд, дошка для нарізання та безпечний ніж. Гра допоможе дитині навчитись користуватись кухонним приладдям, вивчити нові слова, сортувати овочі та фрукти за кольором та головними ознаками.
Особливості:
- набір включає 24 елементи;
- продукти на липучках;
- дошка для нарізання та безпечний ніж;
- конструктор сендвіча та гамбургера;
- ігрові елементи мають відмінну деталізацію;
- виконані з міцного пластику.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Игрушечные продукты |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Количество предметов в наборе | 24 |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 60 мм |
| Длина | 420 мм |
| Высота | 300 мм |
- Цена: 445 ₴







