
Набір продуктів на липучках Кулінарна фантазія 77650 Wtoys
- Нет в наличии
- Код: 77650
280 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фантазію дитини потрібно розвивати, адже це головний інструмент для нових відкриттів, цікавих винаходів та креативних ідей у майбутньому. Набір продуктів “Кулінарна фантазія” від ТМ “Wtoys” включає 18 ігрових елементів, серед яких фрукти на липучках, дошка для нарізання та безпечний ніж. Гра допоможе дитині навчитись користуватись кухонним приладдям, вивчити нові слова, сортувати фрукти за кольором та головними ознаками.
Особливості:
- набір включає 18 елементів;
- фрукти на липучках;
- дошка для нарізання та безпечний ніж;
- ігрові елементи мають відмінну деталізацію;
- виконані з міцного пластику.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Игрушечные продукты |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Количество предметов в наборе | 16-20 |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 60 мм |
| Длина | 360 мм |
| Высота | 220 мм |
- Цена: 280 ₴

