
Іграшкові продукти на липучках 1295 B
- Нет в наличии
- Код: 1295 B
315 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гра з іграшковими продуктами відкриває безліч варіантів для фантазії і дозволяє відтворювати найцікавіші кулінарні сюжети! Діти отримають купу задоволення від такого набору, адже продукти можна з’єднувати та роз’єднувати, а яскраві кольори іграшок привернуть дитячу увагу.
Особливості:
- елементи складаються з 2-х половинок та з’єднуються липучками;
- у комплекті прилади;
- ігрові продукти вчать дитину розрізняти кольори та форми, а також безпечно користуватися ножем;
- набір сприяє розвитку дрібної моторики, тактильному сприйняттю предметів, чудово розвиває уяву, образне мислення, збагачує та розширює фантазію.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Игрушечные продукты |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 70 мм |
| Длина | 300 мм |
| Высота | 180 мм |
- Цена: 315 ₴

