
Ігровий набір ветеринара з песиком 1032 Plush Pet
- Нет в наличии
- Код: 1032
515 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Час завітати до ветеринарної клініки на плановий огляд! Так, пухнасті хвостики, як і люди потребують уваги та турботи. Сьогодні на цього цуценя чекають профілактичні заходи у найдобрішого та досвідченого лікаря. День обіцяє бути цікавим та насиченим!
Особливості:
- набір включає 10 ігрових елементів;
- собака виконаний з приємного на дотик текстилю та має якісну фурнітуру;
- іграшка гавкає, ходить, виляє хвостом;
- набір включає додаткові аксесуари - набір ветеринара та кістку;
- працює від 2 батарейок типу АА (до комплекту не входять);
- додаткові аксесуари виконані з міцного первинного пластику;
- висота цуценя - 15 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Набор юного доктора |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 140 мм |
| Длина | 390 мм |
| Высота | 260 мм |
- Цена: 515 ₴







