
Інтерактивний котик з переноскою 002 C
- Нет в наличии
- Код: 002 C
505 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Зустрічайте чарівного пухнастого друга – інтерактивного котика з власною переноскою! Ця мила іграшка допоможе дитині поринути у світ турботи про домашніх улюбленців. Котик рухає хвостиком, головою та лапками, видає звуки. Така іграшка не лише розважає, але й сприяє розвитку уяви, соціальних навичок та відповідальності.
Особливості:
- імітація звуків для максимальної реалістичності;
- рухливі хвостик, лапки та голова;
- у комплекті є будиночок для котика;
- м'яка текстура іграшки для приємного дотику;
- допомагає створити атмосферу взаємодії між дитиною та улюбленцем;
- іграшка виготовлена з приємного на дотик матеріалу, безпечного для дітей;
- працює від 2 батарейок типу АА (в комплект не входять);
- розмір іграшки: 18 х 8 х 15.5 см;
- при натисканні на голову іграшки, вона видає звук;
- підходить для дітей від 3 років;
- інтерактивний котик стане найкращим другом вашого малюка та подарує години веселощів і радості.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Животное |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Плюш |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Высота | 15.5 см |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Количество | 1 шт |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 310 мм |
| Ширина упаковки | 240 мм |
| Высота упаковки | 200 мм |
- Цена: 505 ₴




