
Ходунки 3в1 з бізібордом 6660
- В наличии
- Код: 6660
1 570 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Оригінальні дитячі ходунки, які легко трансформуються у розвивальний килимок та ігрову панель з бізібордом. Таке незвичне рішення дозволяє батькам надати своєму малюку все необхідне для всебічного раннього розвитку.
Зручна конструкція ходунків дозволяє маленькому досліднику відчути себе впевненіше під час перших кроків. Розвивальний килимок з малюнками тваринок підготував для малечі безліч цікавих звукових відкриттів: піаніно з 3 режимами роботи та брязкальця-підвіски з дзвінкими елементами. Ігрова панель має безліч цікавих забавок, які чудово розвивають дрібну моторику ручок.
Особливості:
- 3в1: ходунки, розвивальний килимок, бізіборд;
- піаніно з 2 режимами гучності та підсвічуванням клавіш:
режим “Піаніно”
режим “Веселі мелодії”
режим “Повторюй за мною”
- ігрова панель-бізіборд;
- м’який килимок з кольоровими малюнками тваринок;
- килимок має деталь з шелесткими елементами та пискавкою;
- ходунки мають зручну ручку;
- 3 підвіски-брязкальця;
- розмір килимка - 81х40 см;
- піаніно працює від 3 батарейок типу АА (до комплекту не входять);
- ходунки виконані з міцного первинного пластику, безпечного для дітей.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 10-ти месяцев |
| Материал изготовления | Пластик |
| Количество колес | 4 шт |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 44 см |
| Ширина | 18 см |
| Высота | 33 см |
- Цена: 1 570 ₴

