
Інтерактивна собачка з переноскою 031-1 B
- Нет в наличии
- Код: 031-1 B
395 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Набір з іграшковим улюбленцем — це чудова інтерактивна іграшка для маленьких любителів домашніх тварин. Зручна переноска та реалістичний дизайн іграшки дозволять дитині відчути себе справжнім відповідальним господарем, який піклується про здоров’я та добробут тваринки.
Цей набір подарує вашій дитині багато веселощів і стане чудовим інструментом для розвитку уяви!
Особливості:
- розміри тваринки: 13х17х15 см;
- до набору включено переноску для тварини;
- розміри переноски: 19х16х25 см;
- ключик для переноски заховано у заглибленні на її дні;
- тваринка виконана з м’якого текстилю із жорстким каркасом;
- милий дизайн улюбленця;
- улюбленець працює від двох батарейок типу “АА” (не включені до набору);
- іграшка ходить та видає кумедні звуки;
- до набору додано аксесуари для догляду за улюбленцем.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Животное |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 190 мм |
| Ширина упаковки | 160 мм |
| Высота упаковки | 250 мм |
- Цена: 395 ₴

