
Універсальна коляска 2в1 CARRELLO Sigma CRL-6523, Leaf Green
- Нет в наличии
- Код: 6523
18 680 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Універсальна коляска 2в1 CARRELLO Sigma CRL-6523, Leaf Green»
Універсальна коляска Carrello Sigma CRL-6523 - це стильне, зручне та практичне рішення для батьків, які шукають комфорт для своєї дитини та власне зручність. Завдяки продуманій конструкції вона поєднує функціональність і елегантний дизайн, а компактні розміри дозволяють легко маневрувати в місті та зберігати коляску без зайвого місця.
Прогулянкова коляска CRL-6523 забезпечує не лише комфорт, але й безпеку під час прогулянок. Вона має страховочний бампер, який захищає малюка від випадкових падінь, а також ремені безпеки, що надійно фіксують дитину, не обмежуючи її рухів. Батьки можуть бути впевнені, що їхній малюк у безпеці та комфорті в будь-яких умовах.
Дитяча коляска CRL-6523 має люльку, яка підходить для малюків з самого народження. Вона простора і зручна. Коли дитина стане старшою, люльку можна замінити на прогулянковий блок, який має регульовану спинку та підножку, що дозволяє дитині сидячи досліджувати навколишній світ або лягати та відпочивати.
Характеристики
| Тип коляски | 2 в 1 |
|---|---|
| Тип складання | книжка |
| Вага | 12,6 кг (шасі з колесами – 7,8 кг, люлька – 4,8 кг, прогулянковий блок – 4,9 кг) |
| Максимальне навантаження | 22 кг |
| Розміри в розкладеному вигляді (ДхШхВ) | 104х55,5х104-110 см |
| Розміри в складеному вигляді (ДхШхВ) | 70х55,5х33 см |
| Розміри люльки (ДхШхГ) | 76х32х19 см |
| Ширина шасі | 55,5 см |
| Тип коліс | гумові |
| Амортизація | так |
| Діаметр коліс | передні - 20,5 см; задні - 29,5 см |
| Поворотність коліс | так |
| Матеріал обивки | тканина |
| Регулювання спинки | так, 3 положення |
| Регулювання висоти ручки | так |
| Перекидна ручка | ні |
| Бампер | так, зйомний |
| Гальма | ножні |
| Багажна корзина | так |
| Комплектація | чохли на ніжки, дощовик, москітна сітка, сумка для батьків |
| Виробник | Carrello (Китай) |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Carrello |
| Страна производитель | Китай |
| Тип коляски | Универсальная/комбинированная |
| Количество блоков | 1 (Для одного ребенка) |
| Максимально допустимый вес | 22 кг |
| Механизм складывания | Книжка |
| Число точек опоры | Четыре точки |
| Количество колес | 4 шт |
| Тип передних колес | Одинарные |
| Тип задних колес | Одинарные |
| Материал колес | Резина |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Ширина передней и задней оси | Различная |
| Система амортизации | Пружины |
| Тип ремней безопасности | 5-ти точечные |
| Перекидная ручка | Нет |
| Комплектация коляски | Антимоскитная сетка, Дождевик, Чехол-накидка на ножки, Подножка, Разделитель для ног, Бампер, Корзина для покупок, Козырек, Люлька, Прогулочный блок, Матрасик, Сумка для детских принадлежностей |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал дна | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Leaf Green |
- Цена: 18 680 ₴


