
Брязкальце-дуга Комашки 0306
- Нет в наличии
- Код: 0306
555 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Цікаве брязкальце-дуга для найменших, яке стане запорукою гарного настрою, а також першою іграшкою у житті малюка. Пластикова дуга з точками артикуляції та надійним фіксатором кріплення підійде не тільки для візочка та ліжечка, а й для автокрісла.
Брязкальце містить 3 забавки із заводним механізмом, шелесткими елементами, пискавкою та рухливою кулькою. Малечі буде цікаво вивчати кожну деталь забавок та знайомитись з дивовижним світом кольорів, звуків й тактильних відчуттів.
Особливості:
- брязкальце-дуга, яке містить 3 забавки:
- бджілку із рухливими крильцями та заводним механізмом
- метелика шелесткими крильцями, рухливою кулькою та пискавкою
- сонечко із заводним механізмом та лопатями
- має надійний фіксатор кріплення;
- присутні гумові деталі, які виконують роль прорізувача;
- дуга підходить для ліжечок, візочків, автокрісел та дитячих гойдалок;
- брязкальце виконане з міцного первинного пластику, безпечного для дітей.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Дуга для кроватки/коляски |
| Возрастная группа | С рождения |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 440 мм |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| Высота упаковки | 340 мм |
- Цена: 555 ₴










