
Музична іграшка Смартфончик 11206 WToys
- Нет в наличии
- Код: 11206
250 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Всі телефони створені для того, щоб люди могли або обмінюватися інформацією між собою, або ж отримувати якісь відповіді чи знання. І дитячі ігрові моделі таких телефончиків не є виключенням, адже ця іграшка може розповісти малюку купу різних скоромовок, віршиків, познайомити з різними тваринками та навчити цифрам. Тож з таким гаджетом можна бути спокійним, що розвиток дитини у надійних руках, а екран цього телефону імітує свій сенсорний прототип і натискати на кнопки зовсім легко — достатньо легко їх доторкнутися і послухати веселі історії, які люб’язно розкаже телефон.
Особливості:
- іграшка виконана у вигляді смартфона;
- телефон має 16 активних кнопок;
- разом з іграшкою дитина вивчатиме цифри, назви тварин, слухатиме вірші, мелодії, звуки, історії та скоромовки;
- всі фрази озвученні українською мовою;
- екран іграшки імітує свій сенсорний прототип, тому на кнопку дуже легко натискати, достатньо тільки легкого дотику;
- телефон працює від вбудованого акумулятора, який підзаряджається за допомогою проводу Type-C (додається);
- під час роботи іграшка підсвічується яскравим світлом;
- телефон виготовлений з якісного пластику, який є безпечним для здоров’я дитини.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 90 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Высота | 150 мм |
- Цена: 250 ₴








