
Пальчиковий лабіринт 37800 WToys
- В наличии
- Код: 37800
190 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Пальчиковий лабіринт - це інтерактивна дитяча гра, яка допомагає розвивати дрібну моторику та координацію рухів у дітей.
Основна ідея полягає у тому, щоб провести нанизані намистини пальчиком по звивистих стежках лабіринту від початку і до кінця.
Граючи в пальчиковий лабіринт, діти можуть не лише розважатися, а й проводити час із користю, розвиваючи важливі навички, необхідні для їхнього подальшого розвитку. Така іграшка вчить дитину бути терплячою та наполегливою у досягненні цілей, сприяє її концентрації на завданні, що вимагає обережності та обдуманих дій.
Іграшка виконана з екологічно чистих, безпечних для здоров’я дитини матеріалів.
Особливості:
- розміри: 10х10х16 см;
- основа іграшки виконана з деревини;
- різноколірні намистини;
- яскрава колірна гама.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Лабиринт |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Диаметр | 110 мм |
| Высота | 170 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 110 мм |
| Ширина упаковки | 110 мм |
| Высота упаковки | 170 мм |
- Цена: 190 ₴








