
Шнурівка дерев’яна Їжачок 25916 WToys
- В наличии
- Код: 25916
355 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
“Їжачок” — це креативна освітньо-розвивальна гра-шнурівка для дітей. Її основою є дерев'яна дошка з отворами, через які потрібно протягнути шнурочок з нанизаними намистинами. Використовуйте різні комбінації.
Гра сприяє розвитку моторики, уяви, зорового та сенсорного сприйняття, логічного та просторового мислення.
Особливості:
- дерев'яна основа у формі їжачка;
- дерев'яні кольорові намистини та шнурок;
- елементи для нанизування легко тримати маленькими ручками;
- розвиває уяву та творче мислення;
- виготовлено з якісного міцного дерева.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Шнуровка |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 3-х лет |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 190 мм |
| Ширина упаковки | 40 мм |
| Высота упаковки | 180 мм |
- Цена: 355 ₴


