
Ходунки дитячі Bambi 6134, рожевий
- В наличии
- Код: 6134
1 640 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ходунки дитячі BAMBI M 6134 - стануть відмінним придбанням для вашого малюка, з ними він зможе самостійно пересуватися по будинку, не боячись при цьому вдаритися і впасти, дана модель має продуману конструкцію, висота може регулюватися, що забезпечує дитині максимальний комфорт.
Дитячі ходунки M 6134 поєднують у собі високу якість, надійність і доступну вартість, ходунки мають стійку конструкцію, хорошу маневреність забезпечують поворотні коліщатка, також у цій моделі є стопори.
| ТИП: | ходунки |
| ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР (д/ш/в) | 68 см / 56 см / 56 см |
| РЕГУЛЮВАННЯ ЗА ВИСОТОЮ | 3 положення |
| ВИСОТА ВІД ПІДЛОГИ ДО СТОЛИКА (min/max) | 40 см / 44 см |
| ВИСОТА ВІД ПІДЛОГИ ДО СИДІННЯ (min/max) | 30 см / 35 см |
| ВИСОТА ВІД ПІДЛОГИ ДО Спинки (min/max) | 52 см / 56 см |
| ПАНЕЛЬ | знімна |
| МУЗИКА | Є, від 2 батарейок типу AA (у комплект не входять) |
| СВІТЛО | Є |
| ДОДАТКОВО | рухомі деталі |
| КОЛЕСА | 8шт |
| рухомі 7 см | |
| пластик+силікон | |
| СТОПОР | 2 шт |
| БАТЬКІВСЬКА РУЧКА | ні |
| ДОДАТКОВО | знімна музична панель |
| КОРОБКА (БРУТТО/НЕТТО/РОЗМІР) | 4,55 кг / 3,42 кг / 71-13-63см |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 9-ти месяцев |
| Материал изготовления | Текстиль, Пластик |
| Цвет | Розовый |
| Особенности | Регулировка сиденья по высоте, Блокировка колес, Световые эффекты, Игровая панель, Мелодии, Поворотность колес на 360° |
| Количество колес | 8 шт |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 68 см |
| Ширина | 56 см |
| Высота | 56 см |
| Вес | 3.4 кг |
| Диаметр колес | 70 мм |
- Цена: 1 640 ₴

