
Тактильні сенсорні м'ячики 916-231
- Нет в наличии
- Код: 916-231
165 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ідеальний набір іграшок для малюків, які щойно починають пізнавати світ навколо себе.
Дитина із захопленням буде бавитися із різноманітними сенсорними кульками. Вони, в той час, сприятимуть розвитку дрібної моторики й тактильності малечі.
Іграшки різнофактурні та мають приємні кольори, тому швидко привернуть увагу дитини.
Особливості:
- в наборі 4 сенсорні кульки;
- пискавки;
- можуть використовуватися як прорізувачі;
- різнофактурні та мають приємну кольорову гаму;
- матеріал: гума;
- виконано з міцних та безпечних матеріалів.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Игрушка-пищалка |
| Возрастная группа | С рождения |
| Материал | Силикон |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 18 мм |
| Ширина упаковки | 5 мм |
| Высота упаковки | 15 мм |
- Цена: 165 ₴

