
Дитяча портативна мінімийка T 017
- Нет в наличии
- Код: 017
825 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Привчити дитину прибирати легко, якщо подарувати їй універсальну мінімийку! Іграшка працює за механічним принципом та має помпову систему накачування води. Для початку процесу необхідно лише наповнити ємність водою. Велосипед, самокат або скейт - транспорт буде блищати! Хлопчику неодмінно сподобається іграшка, яка легко привчить дотримуватись чистоти та зберігати свій транспорт у бездоганному стані.
Особливості:
- універсальна портативна мінімийка;
- відмінна деталізація;
- тематичне забарвлення;
- працює за механічним принципом;
- помпова система накачування води;
- додаткові аксесуари - ганчірка, скребок, губка;
- виконана з міцного пластику.
Розмір пакування: 26*18*38см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Количество предметов в наборе | 4 |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Размеры | |
| Ширина | 170 мм |
| Длина | 210 мм |
| Высота | 380 мм |
- Цена: 825 ₴






