
Музичний телефон 50466 WToys
- Готово к отправке
- Код: 50466
265 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Інтерактивна іграшка для найменших у вигляді милого музичного телефончика — це не лише цікава забавка, а й чудовий інструмент для розвитку і навчання Вашої дитини.
Легка і компактна іграшка покращує слухове і зорове сприйняття та допомагає швидко вивчати цифри. Великі кнопки з простими та зрозумілими позначками є зручними для натискання. А безліч цікавих функцій точно розважать Вашу малечу.
Яскравий дизайн, безпечні матеріали й захопливий функціонал зроблять таку іграшку ідеальним вибором для юних дослідників!
Особливості:
- розміри: 8х3х13 см;
- озвучення українською мовою;
- 4 режими гри: пісні, казки, цифри;
- вивчення цифр від 1 до 4;
- 4 казки;
- 4 пісні;
- звукові ефекти;
- підсвічування при роботі;
- до набору додано кільце для підвішування іграшки над ліжечком;
- іграшку виконано з пластику.
Розмір пакування: 13*6*22см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 12-ти месяцев |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Мелодии, Звуковые эффекты |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 80 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Высота | 130 мм |
- Цена: 265 ₴








