
Інтерактивний улюбленець Кошеня 933-183 E
- Нет в наличии
- Код: 933-183 E
870 ₴
- +380 (68) 100-19-96
М’яка інтерактивна іграшка — це справжній друг для дитини, який не лише мило виглядає, а ще й вміє спілкуватися! Цей пухнастий котик об'єднує одразу кілька функцій, які точно не дадуть малечі нудьгувати. Погладивши кошеня, малюк активує голосові ефекти: іграшка починає нявкати, як справжнє кошеня. А ще цей пухнастик має функцію запису голосу — достатньо погладити іграшку й активувати режим запису, щоб котик почав повторювати почуте!
А ще варто погладити його по голівці — і ви почуєте додаткові звуки. Це справжній емоційний супутник для дитини: він не просто грається, а реагує на дотики та голос!
Основні функції:
- нявкання при погладжуванню по спинці та голові;
- активація режиму запису голосу;
- відтворення записаного звуку;
- рухає головою та махає хвостиком;
- відтворює звук годування, при відтягуванні рибки;
- реакція на дотики по голові;
- м'який та приємний на дотик матеріал;
- розмір упаковки: 23×19×28 см;
- розмір кошеня: 17×17×25.5 см;
- іграшкова рибка з заводним механізмом в комплекті;
- працює від 3 батарейок типу АА (в комплект не входять);
- для дітей віком від 3 років.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Животное |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Ширина | 17 см |
| Длина | 17 см |
| Высота | 25 см |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 230 мм |
| Ширина упаковки | 190 мм |
| Высота упаковки | 280 мм |
- Цена: 870 ₴






