
Дитячий постільний комплект на 7 елементів Twins Panda, mint
- В наявності
- Код: 4075-TP
3 794 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект Twins Panda складається з 7-ти елементів, які стануть усім необхідним для міцного та здорового сну вашого малюка. Вам не доведеться купувати додатково жодних аксесуарів, адже ми заздалегідь потурбувалися про повну комплектацію набору. І не лише про неї. Як і вся постіль від Twins, цей комплект абсолютно безпечний для дитячої шкіри з перших днів життя, адже ми використовуємо лише 100% хлопок. Всі наповнювачі гіпоалергенні, а це означає, що ви можете бути спокійними з приводу алергічних реакцій.
Підковдра, наволочка та бампери – двосторонні.
Для кроватки розміром 120х60 см.
Комплектація:
- Подушка 60*40;
- Наволочка 60*40;
- Ковдра120*90;
- Підковдра 120*90;
- Простирадло на резинці;
- Бампер 240 см;
- Косичка 120 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Twins |
| Призначення | Для ліжка |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип сировини | Натуральне |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 90 см |
| Довжина підковдри | 120 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | mint |
| Колір | Сірий |
| Простирадло на гумці | Так |
- Ціна: 3 794 ₴






