
Інтерактивний столик Ігрозаврик 17464 WToys
- Нет в наличии
- Код: 17464
825 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Інтерактивний бізі-стіл для всебічного розвитку вашого малюка! Пальчикові тренажери покращують дрібну моторику, а кнопки відтворюють звукові ефекти, пісні та казки. Натискаючи на клавіші піаніно, малюк розвиватиме слухове сприйняття. Знімні бізіборд та піаніно можна використовувати як самостійні іграшки.
Особливості:
- розмір зібраного столика: 27х25х23 см;
- розмір піаніно: 14х3,5х9 см;
- знімні ніжки;
- дизайн із зображенням динозаврика;
- піаніно працює від 2-х батарейок типу “АА” (до комплекту не додано);
- столик працює від 3-х батарейок типу “АА” (до комплекту не додано);
- піаніно можна зняти та використовувати як окрему іграшку;
- озвучування українською мовою;
- підсвічування;
- барабани;
- столик відтворює 10 пісень, 10 скоромовок, 10 казок;
- має рухомі елементи у вигляді книжечки, яєць динозаврів тощо;
- пискавка;
- піаніно виконано у вигляді голови динозаврика;
- піаніно має декілька режимів гри: ноти, звуки, інтерактивна гра та звуки динозаврів;
- виконано з якісного пластику.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Развивающий столик |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 18 мес |
| Материал | Пластик |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 370 мм |
| Ширина упаковки | 90 мм |
| Высота упаковки | 280 мм |
- Цена: 825 ₴










