
Музична іграшка Диво Жабка 82669 WToys
- В наличии
- Код: 82669
235 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Музична іграшка “Диво Жабка” стане гарним вибором для батьків, які піклуються про розвиток свого малюка. Яскрава тваринка має зручну форму, а її ручку доповнює пальчикова гра, яка допоможе малюкові розвинути дрібну моторику рук.
Для тренування мовлення та слухового сприйняття іграшка приготувала дитячі пісні українською мовою, а щоб доповнити гру незабутніми веселощами, тваринка буде підсвічуватися яскравими кольорами.
Особливості:
- розміри: 11х4х15 см;
- іграшка працює від 2 батарейок типу “ААА” (не включені до набору);
- 2 режими роботи: режим музики й режим навчання із казками й пісеньками;
- 6 пісеньок українською мовою;
- 6 казок українською мовою;
- заспокійливі мелодії;
- кумедні звуки, барабанчик;
- підсвічування;
- пальчикова гра із намистинами.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Высота | 220 мм |
- Цена: 235 ₴




