
Пістолет з мильними бульбашками 32857 WToys
- Немає в наявності
- Код: 32857
240 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бульбашкова гра розпочинається!
А пістолет з мильними бульбашками від "WToys" - гарантія твоїх веселих розваг. Тисни на спусковий гачок мильної установки та випускай безліч бульбашок: великих та маленьких! У світлі яскравих вогників вони казково переливатимуться, даруючи гарний настрій тобі та всім, хто поряд.
Особливості:
- підсвічування;
- автоматичний принцип роботи;
- пляшечка з мильним розчином;
- працює від акумулятора 3.7 V (додається);
- розмір 14.5х7х14см;
- іграшка виготовлена з безпечних та міцних матеріалів.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Пістолет |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Мильні бульбашки |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 170 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 220 мм |
- Ціна: 240 ₴

