
Інтерактивний дитячий телефон 34691 WToys
- В наличии
- Код: 34691
230 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Інтерактивний дитячий телефончик, виконаний у вигляді жирафи - це ідеальна забавка для допитливих малят та найкращий спосіб навчатись та розважатися одночасно. Іграшка має велику кількість цікавих функцій, які надовго захоплять дитину та подарують безліч яскравих емоцій.
Цікаві казочки, кумедні скоромовки, гарні віршики та пісеньки - все це чекає малюка у цьому милому смартфоні!
Особливості:
- розміри: 10х2х13.5 см;
- іграшка працює від 3 батарейок типу “ААА” (не включені до набору);
- іграшка має 2 налаштування гучності;
- при роботі телефончик підсвічується;
- іграшка має озвучення українською мовою;
- два режими роботи: цифри та режим гри;
- у режимі вивчення цифр іграшка озвучує назви цифр при натисканні відповідних кнопок;
- у режимі гри кожна кнопка відповідає за окрему активність:
- 6 пісень;
- 9 мелодій;
- 2 колискові;
- 5 казок;
- 6 віршів (по 3 про транспорт та про тварин);
- 5 скоромовок;
- 5 загадок;
- вікторина з цікавими фактами про наш світ;
- симуляція розмов телефоном;
- дитячий сміх;
- симуляція зйомки на телефон;
- телефончик має рухливі елементи;
- гумові прорізувачі;
- брязкальце із різноколірними кульками.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Телефон |
| Возрастная группа | От 18-ти месяцев |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 3 см |
| Длина | 10 см |
| Высота | 16 см |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Количество | 1 шт |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 100 мм |
| Ширина упаковки | 30 мм |
| Высота упаковки | 160 мм |
- Цена: 230 ₴







