
Басейн надувний Солодка Квітка від 3 років на 56 л Intex 58427
- Немає в наявності
- Код: 58427
285 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Діаметр | 86 см |
| Висота | 25 см |
| Інформація | Діаметр 86 x висота 25см |
| Вік дитини | від до 3 років |
| Вага | 0,7 кг |
| Виробник | Intex |
| Гарантія | не передбачена |
| Дно | надувне |
| Колір | рожевий |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | купується окремо |
| Об'єм води | 56 л |
| Серія | SWEET BLOSSOM BABY POOL |
| Тип басейну | класичний басейн |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | круглий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Рожевий |
| Об`єм | 56 л |
| Діаметр | 86 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 285 ₴

