
Надувний матрац Intex Гамбургер 145х142см 58780
- В наявності
- Код: 58780
630 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Веселий літній відпочинок на пляжі або в басейні - до них потрібно підготуватися ґрунтовно!
Вибравши надувний матрац «Гамбургер», ви не залишитеся непоміченими на цій пляжній вечірці. Реалістичність малюнка вражає уяву!
«Гамбургер» виготовлений із високоякісного вінілу, товщина матеріалу - 0,28 мм. Матрац виконаний за технологією I-Beam, що передбачає внутрішню систему підтримки у вигляді поздовжніх балок, тому, незважаючи на свою легкість, виріб дуже міцний і здатний витримувати вагу до 120 кг.
Матрас напівторамісний, оснащений двома зручними ручками по краях та силіконовим клапаном.
Характеристики
| Довжина | 145 см |
| Ширіна | 142 см |
| Інформація | Довжина 145 x Ширина 142см |
| Вага | 2 кг |
| Гарантія | не передбачено |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | ручний, ножний, електричний |
| Виробник | intex |
| Серія | HAMBURGER ISLAND |
| Країна - виробник | Китай |
| Тип | надувний плотик для плавання |
| Товщина матеріалу | 0,28 мм |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | овальний |
| Колір | різноцвіт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Кількість посадочних місць | 1 |
- Ціна: 630 ₴





