
Плотик для плавання Intex Єдиноріг 57552 від 3х років
- В наявності
- Код: 57552
610 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Ваша дитина вірить у казку і мріє скакати хвилями? Тоді настав час купити дитячий надувний плотик «Єдиноріг»!
Дизайн моделі виконаний у вигляді дружелюбного єдинорога та райдужного неба. Це створюватиме враження, що малюк пливе не по воді, а прямо по небу! Таке казкове створення точно сподобається дитині. Модель виконана максимально безпечно. Дві повітряні камери дозволять залишатися плотиком на воді, навіть якщо одна з них постраждає. А за зручні пластикові ручки, розташовані по обидва боки, можна керувати єдинорогом.
Плотик розроблений так, що хвилі його не перевернуть і на ньому легко дрейфувати. Інтекс виготовили плот з міцного вінілу. Він не викликає алергію і приємний на дотик. Розміри плотика дозволять осідлати його одному або двом малюкам. А в здутому стані плот поміститься в будь-який багаж
Такий стильний «Єдиноріг» буде справжнім помахом чарівної палички для маленьких дослідників! Настав час розтинати хвилі, як хмари
Характеристики
| Довжина | 163 см |
| Ширіна | 86 см |
| Інформація | Довжина 163 x Ширина 86см |
| Вага | 1,6 кг |
| Вік дитини | від 3 років |
| Гарантія | не передбачено |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | ручний, ножний, електричний |
| Виробник | Intex |
| Серія | UNICORN RIDE-ON |
| Країна - виробник | Китай |
| Тип | надувний плотик для плавання |
| Товщина матеріалу | 0,30 мм |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | овальний |
| Колір | білий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Вікова група | Від 3 до 6 років |
| Тип | Надувна платформа |
| Діаметр | 163 см |
- Ціна: 610 ₴





