
Логічна розвиваюча гра сортер Зоопарк 2188-30
- Нет в наличии
- Код: 2188-30
375 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Ця логічна іграшка сортер - це чудова гра для діточок від 3-х років! Іграшка корисна для розвитку: творчих здібностей, уяви, образного мислення, колірного сприйняття; координації рухів, дрібної моторики; логіки, інтелекту та уваги дитини.
В наборі ви знайдете пластикові контейнери, всередині яких гумові тваринки відповідних кольорів. Подаруйте своїй дитині можливість гарно провести час із користю та задоволенням!
Особливості:
- 6 пластикових контейнерів та тваринки відповідних кольорів всередині;
- 36 елементів;
- пластикові щипці;
- всі матеріали якісні та безпечні;
- позитивно впливає на розвиток: творчих здібностей, уяви, образного мислення, колірного сприйняття; координації рухів, дрібної моторики; логіки, інтелекту та уваги дитини;
- дуже яскравий та цікавий дизайн;
- стане гарним подарунком на будь-яке свято.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сортер |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 250 мм |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| Высота упаковки | 180 мм |
- Цена: 375 ₴

