
Розвиваюча гра Тваринки 1254 на 26 елементів
- Нет в наличии
- Код: 1254
610 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Ця розвиваюча гра - чудовий набір для малюків, який поєднує навчання та гру! У комплект входять 26 гумових елементів у вигляді яскравих тваринок, які можна сортувати та поєднувати за літерами. Ця гра допомагає вивчати англійський алфавіт, розвивати логіку, дрібну моторику та уяву. Фігурки виготовлені з безпечного та приємного на дотик матеріалу. Упакована в зручну коробку, гра стане чудовим подарунком для найменших!
Особливості:
- 26 деталей у наборі;
- половинки кожної іграшки з'єднуються між собою за принципом сортера;
- іграшками можна гратись у воді;
- яскравий барвистий дизайн;
- 13 тварин у зібраному вигляді;
- допомагає вивчати англійський алфавіт, розвивати логіку, дрібну моторику та уяву;
- фігурки виготовлені з щільної гуми;
- гра стане чудовим подарунком для найменших.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 6 мес |
| Количество составных элементов | 26 шт |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 230 мм |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| Высота упаковки | 180 мм |
- Цена: 610 ₴

