ВІдеооглад

Музичний телефончик Зайчик Звоня 80650 WToys
- В наличии
- Код: 80650
205 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дінь-дінь! Вам дзвінок!
Цей яскравий розвивальний телефончик стане улюбленою забавкою вашого малюка. Чого тільки не вміє цей диво-гаджет: з ним можна весело співати й танцювати, слухати цікаві та повчальні казки, а також запам’ятовувати нові віршики.
Тренуйте свою вимову кумедними скоромовками й вивчайте тваринок та цифри, натискаючи на відповідні кнопки — ігри з цим телефончиком обмежуються тільки вашою фантазією!
Особливості:
- озвучування українською мовою;
- працює від 3 батарейок типу ААА (не входять до комплекту);
- дитячі пісеньки, скоромовки, вірші та казки;
- вивчення цифр тварин;
- підсвічування;
- мотузочка для зручного використання;
- гумові деталі;
- сприяє розвитку дрібної моторики та сенсорного сприйняття.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 12-ти месяцев |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Мелодии, Звуковые эффекты |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Высота | 160 мм |
- Цена: 205 ₴









