
Автолюлька Britax Römer BABY-SAFE3 i-SIZE 0+ (0-13кг), Space Black
- Нет в наличии
- Код: 2000035069
9 960 ₴
- +380 (68) 100-19-96

- Довготривалий комфорт від народження до 15-ти місяців (83 см)
- Запатентована технологія lie-flat для оптимального поєднання безпеки та комфорту
- Легкий доступ завдяки обертанню бази FLEX iSENSE на 90 градусів до відчинених дверей *база купується окремо
- Повна сумісність із базою FLEX iSENSE і більшістю дитячих колясок
- З народження до 83 см (≈ 15 місяців | 13 кг)
Готовий до радісних змін
BABY-SAFE 3 i-SIZE залишається з вами і вашою дитиною від народження до 15-ти місяців. Зйомна вставка для новонароджених і технологія lie-flat забезпечують максимальний рівень ергономіки та комфорту. Автолюлька сумісна із базою FLEX iSENSE, що забезпечує просте та швидке встановлення в автомобіль, а також забезпечує оптимальне і більш ергономічне лежаче положення для вашої дитини. BABY-SAFE 3 i-SIZE, оснащене високотехнологічними функціями безпеки, захистить вашу дитину в будь-яких ситуаціях, забезпечуючи при цьому зручність та комфорт, щоб ви і ваш малюк змогли насолодитися кожною поїздкою.
Комфорт повсякчас
BABY-SAFE 3 i-SIZE вірно послужить вашій дитині з народження до 15-ти місяців, забезпечуючи комфорт та затишок. Вставка для новонароджених забезпечує ергономічну безпеку для немовлят, в той час як запатентований вбудований механізм відкидання в горизонтальне положення забезпечує найбільш ергономічне положення відповідно до зросту вашої дитини, а підголівник можна регулювати, щоб у міру зростання вашої дитини звільняти достатньо місця.
Розміри
- Вага: 4.6 кг
- Висота: 58 см
- Ширина: 44 см
- Глибина: 67 см
- Розміри (В x Ш x Г): 58 x 44 x 67 см
| Основные | |
|---|---|
| Возрастная группа | От рождения до 15-ти месяцев |
| Способ установки | Комбинированный |
| Система крепления | Штатный ремень |
| Точки крепления ребенка | 5-ти точечные ремни |
| Производитель | Britax Romer |
| Страна производитель | Германия |
| Бустер | Нет |
| Подголовник | Регулируемый |
| Анатомическая подушка | Да |
| Защита от боковых ударов | Да |
| Солнцезащитный козырек | Да |
| Поворотный механизм | Нет |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Состояние | Б/У |
| Группы автокресел | 0+ (от 0 до 13 кг) |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 44 см |
| Высота | 58 см |
| Глубина сиденья | 67 см |
| Вес | 4.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Space Black |
- Цена: 9 960 ₴





