
Автолюлька Britax Römer BABY-SAFE CORE 0+ (0-13кг), Space Black
- Нет в наличии
- Код: 2000038429
7 425 ₴
- +380 (68) 100-19-96
База для встановлення крісла не входить до базового комплекту постачання та докуповується окремо
Знайте, що з BABY-SAFE CORE ваш малюк буде в безпеці та комфорті під час кожної подорожі. Легке і гнучке, використовуйте його з базою (BABY-SAFE CORE BASE) або ременем безпеки вашого автомобіля, щоб мати повну свободу в кожній подорожі. Безпечно пристебніть свого малюка за допомогою застібки, що легко застібається, і розслабтеся - регульований підголівник означає, що BABY-SAFE CORE росте разом з дитиною, тож ви знаєте, що вона захищена від народження до 83 см.
ВСЕБІЧНИЙ КОМФОРТ
Закутайте свого малюка в комфортний кокон, забезпечивши йому безпеку та затишок під час кожної подорожі. М'які бічні крила забезпечують захист від бічних ударів, а м'який підголівник і додатковий вкладиш для новонароджених підтримують дитину і забезпечують більш природне положення для сну. Знімайте вкладиш у міру росту дитини, щоб бути впевненими, що ви завжди даруєте своєму малюку найкращий можливий комфорт.
ГНУЧКЕ І ЗРУЧНЕ
Візьміть BABY-SAFE CORE у всі свої пригоди. Завдяки компактному розміру та універсальності ви можете безпечно встановити його на базу або ремінь безпеки вашого автомобіля для повної гнучкості. Одну з наших найлегших переносок для немовлят вагою всього 3,9 кг легко переносити й без зусиль переміщати з одного транспортного засобу в інший: адаптери дозволяють швидко і просто прикріпити її до вашої коляски, і ви будете готові до цілого дня розваг.
М'ЯКИЙ І ЗРУЧНИЙ ПІДГОЛІВНИК
Захистіть голову вашої дитини. Ваш малюк може розслабитися, притиснувши голову в природному, зручному положенні лежачи завдяки вбудованій подушці. Завдяки 10 позиціям можна швидко та легко відрегулювати підголівник і ремені безпеки одночасно, щоб вашій дитині було абсолютно комфортно, незалежно від її зросту.
ЛЕГКІ РЕМЕНІ ДЛЯ СПОКІЙНОГО СНУ
Обережно пристібайте та відстібайте дитину в автокріслі BABY-SAFE CORE, не порушуючи її спокійного сну. Завдяки швидкому та легкому пристібанню, що застібається на пряжку, вам ніколи не доведеться напружуватися, щоб пристебнути малюка, і він зможе спокійно спати.
СПЕЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДЛЯ НОВОНАРОДЖЕНИХ
Забезпечте своєму новонародженому найкращий захист, комфорт і підтримку зі спеціально розробленою вставкою. Енергопоглинаючі пінопластові подушечки дозволяють дитині лежати в більш зручному, ергономічному положенні протягом перших тижнів.
ЗАХИСНІ БОКОВІ КРИЛА
М'які бічні крила з м'якою підкладкою забезпечать дитині затишок і безпеку в дорозі. Вони допомагають поглинати силу бокового удару та зменшують ризик травмування в разі зіткнення, тож ваша дитина почуватиметься комфортно, а ви зможете розслабитися, знаючи, що вона захищена під час кожної подорожі.
ЗАХИЩЕНИЙ ВІД НЕГОДИ
Захистіть свого малюка від шкідливих ультрафіолетових променів та прохолодного вітру, коли він перебуває в машині або колясці, за допомогою зручного сонцезахисного козирка. Оскільки він не кріпиться до ручки, ви можете тримати його піднятим, поки ви носите дитину, щоб бути впевненими, що вона буде в безпеці під час прогулянки.
РЕГУЛЬОВАНА РУЧКА
Завдяки регульованій ручці піднімати та витягати дитину з автокрісла - це просто, як подих вітру. Просто натисніть на кнопки з обох боків, щоб розблокувати та перемістити її. До того ж ви можете повністю відсунути ручку назад, щоб забезпечити стійкість автокрісла, коли воно стоїть на підлозі. Адже саме такі дрібниці мають велике значення, коли ви батьки.
ШВИДКОЗНІМНИЙ ЧОХОЛ, ЩО МИЄТЬСЯ
У машині може бути брудно. Саме тому ми розробили чохли для сидінь, які можна прати в пральній машині та легко знімати, щоб ви могли швидко прибрати й знову насолоджуватися спільними пригодами.
ПРОСТІ У ВИКОРИСТАННІ 3-ТОЧКОВІ РЕМЕНІ БЕЗПЕКИ
Дозвольте дитині спати тоді, коли вона цього потребує. 3-точкові ремені безпеки легко застібаються і розстібаються, тому вам ніколи не доведеться турбувати їх життєво важливий відпочинок.
i-Size
Для тих моментів, коли ваша дитина міцно спить, і вам потрібно дістати або покласти її в машину, не потурбувавши, ви дійсно оціните наші бази для дитячих автокрісел. Коли база встановлена в автомобілі, ви можете легко прикріпити або зняти люльку одним простим клацанням, без зайвого клопоту і не турбуючи малюка. Специфічні вимоги BABY-SAFE CORE - безпечна установка завершується використанням опорної ніжки для забезпечення оптимальної стійкості. Наші бази i-Size підходять для всіх сидінь, схвалених i-Size, тому, будь ласка, перевірте в посібнику з експлуатації вашого автомобіля, чи є у ньому сидіння, схвалені i-Size.
Пристібається ременями
Це дитяче автокрісло також можна встановити за допомогою 3-точкового ременя безпеки автомобіля. Ця опція зручна, якщо ви будете переносити автокрісло в різні автомобілі, які не завжди мають точки кріплення ISOFIX. Напрямні для ременів безпеки на автокріслі допоможуть вам правильно встановити автокрісло. Ознайомтеся з інструкцією з експлуатації автомобіля, щоб дізнатися про відповідні положення сидіння, і попросіть місцевого продавця провести тестову установку автокрісла у вашому автомобілі, перш ніж купувати автокрісло.
Розміри

| Основные | |
|---|---|
| Возрастная группа | От рождения до 15-ти месяцев |
| Способ установки | Комбинированный |
| Система крепления | Комбинированная |
| Точки крепления ребенка | 5-ти точечные ремни |
| Производитель | Britax Romer |
| Страна производитель | Германия |
| Бустер | Нет |
| Подголовник | Регулируемый |
| Анатомическая подушка | Да |
| Защита от боковых ударов | Да |
| Солнцезащитный козырек | Да |
| Подстаканники | Нет |
| Поворотный механизм | Нет |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Состояние | Новое |
| Группы автокресел | 0+ (от 0 до 13 кг) |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 64 см |
| Ширина | 44 см |
| Высота | 61 см |
| Вес | 3.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Space Black |
- Цена: 7 425 ₴



