Відеоогляд

Інтерактивна іграшка Кмітливий телефончик 52548 WToys
- Нет в наличии
- Код: 52548
275 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кмітливий телефончик — яскрава та пізнавальна музична іграшка, що перетворить гру дитини на справжню пригоду. Вона допомагає розвивати мовлення, мислення, моторику та уяву, адже всередині ховається багато цікавих функцій і деталей для пальчикових ігор.
Особливості:
- озвучування українською мовою;
- працює від 2 батарейок типу ААА (не входять до комплекту);
- дитячі пісеньки, скоромовки, загадки, розповіді про транспорт;
- функція "дзвінка рідним";
- підсвічування;
- алфавіт;
- всередині – шестерні, кермо, замок, обертові елементи та інші пальчикові ігри;
- сприяє розвитку дрібної моторики та сенсорного сприйняття.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Телефон |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 220 мм |
| Ширина упаковки | 40 мм |
| Высота упаковки | 170 мм |
- Цена: 275 ₴







