
Дерев'яна розвиваюча дошка Автобус 38512 WToys
- В наличии
- Код: 38512
505 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Відкрийте дитині захопливий світ знань разом з логічною дошкою від "WToys"!
Дерев'яна дошка з кольоровими елементами легко приверне увагу дитини, адже вона містить безліч цікавих завдань.
Виконуючи кожне, дитина в ігровій формі буде розвивати логічне й просторове мислення, знайомитись з цифрами та опановувати лічбу до 10, вивчати назви кольорів й форм та просто весело проводити час.
Особливості:
- сортер;
- дерев'яні цифри, арифметичні знаки та геометричні фігури;
- рибини та вудочка на магнітах;
- фігурки транспорту;
- пластикові кілочки та різнокольорові кільця;
- виготовлено з якісного міцного дерева.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Сортер |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 2-х лет |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 440 мм |
| Ширина упаковки | 50 мм |
| Высота упаковки | 230 мм |
- Цена: 505 ₴










