
Багатофункціональна дошка зі шнурівкою 61981 WToys
- В наличии
- Код: 61981
525 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Навчальна дошка — логічна гра, яка сприятиме всебічному розвитку дитини. Цифри, тематичний сортер, кілочки та гра-шнурівка — дерев’яна іграшка має багато цікавих завдань! Маленький розумник легко навчиться рахувати, розрізняти предмети за кольорами та формами, познайомиться з різними тваринами та навчиться складати перші приклади.
Особливості:
- виконана з деревини;
- гра-шнурівка з тваринками;
- цифри та фігури;
- кольоровий сортер;
- кілочки та кільця;
- мішечок для зберігання;
- розвиває логіку, моторику, уяву, мислення та математичні навички;
- сприяє вивченню кольорів, форм і тварин;
- допомагає засвоїти основи складання прикладів.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Сортер |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 2-х лет |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 450 мм |
| Ширина упаковки | 50 мм |
| Высота упаковки | 190 мм |
- Цена: 525 ₴

