
Геометричний сортер магнітна риболовля 44120 WToys
- В наличии
- Код: 44120
350 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Дерев’яна тваринка підготувала цікаві ігри для розвитку моторики ручок, координації рухів та логічного мислення малечі. Спочатку потрібно скласти кольорові вежі, розсортувавши барвисті фігурки за кольорами, а потім спіймати яскравих рибок з магнітними носиками.
Побудуй кольорові вежі, спіймай магнітних рибок та відкрий світ цікавих логічних ігор!
Усі елементи виготовлені з екологічно чистих матеріалів з турботою про малят.
Допоможе малюку розвинути логічне мислення, моторику рук та координацію рухів.
Особливості:
- розмір: 15×6×24 см;
- виготовлено з деревини;
- магнітна риболовля: дерев'яна вудочка з магнітом та рибки;
- кольорові вежі;
- фігурки;
- дизайн милої тваринки;
- допоможе малюку розвинути логічне мислення, моторику рук та координацію рухів.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Сортер |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 2-х лет |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 260 мм |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| Высота упаковки | 160 мм |
- Цена: 350 ₴










