
Геометричний сортер Весела риболовля 63544 WToys
- В наличии
- Код: 63544
250 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сортер "Весела риболовля" — це яскрава дерев’яна іграшка, що поєднує гру та розвиток!
У наборі – різноколірні фігури у формі квіточок, симпатичні рибки та вудочка з магнітом. Малюк зможе "ловити" рибок, нанизувати елементи на стовпчики та сортувати деталі за кольорами та формами. Гра сприяє розвитку дрібної моторики, координації рухів, логічного мислення й концентрації уваги.
Особливості:
- розмір: 14×14×5 см;
- виготовлено з деревини;
- магнітна риболовля: дерев'яна вудочка з магнітом та рибки;
- сортер за кольорами та формами;
- фігурки;
- допоможе малюку розвинути логічне мислення, моторику рук та координацію рухів.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Сортер |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 2-х лет |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 150 мм |
| Ширина упаковки | 60 мм |
| Высота упаковки | 150 мм |
- Цена: 250 ₴









