
М'яка книжка-бізіборд Ферма 73097
- Нет в наличии
- Код: 73097
515 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Ця м’яка книжка-бізіборд познайомить малюка з життям на фермі у цікавій ігровій формі. Усередині — сторінки з тваринками, яскравими овочами, сюжетами та простими завданнями для розвитку дрібної моторики. Виріб виготовлений з м’яких і безпечних матеріалів, приємний на дотик і зручний для маленьких ручок. Ідеальний варіант для гри вдома, в дорозі чи на прогулянці!
Особливості:
- розміри: 20х7х23 см;
- бізіборд виконаний у формі невеличкої фетрової книжки;
- 10 сторінок з активностями;
- вивчення назв овочів та тварин англійською мовою;
- пискавка;
- книжечка має сортер за формами, які тримаються на липучках;
- бізіборд має інтерактивні та рухомі елементи на сторінках;
- іграшка пошита з фетру та інших тканин, має пальчикові ігри;
- підходить для розвитку моторики та логіки;
- яскрава колірна гама.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Бизиборд |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 2-х лет |
| Материал | Фетр |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 280 мм |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| Высота упаковки | 210 мм |
- Цена: 515 ₴











