
Пазли дерев'яні у металевому боксі 73264
- В наличии
- Код: 73264
185 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Це чудовий комплект із 4 яскравих пазлів, кожен з яких складається з 12 елементів. Картинки із тваринками та веселими сюжетами неодмінно зацікавлять малюка та зроблять гру захопливою і пізнавальною.
Особливості:
- розмір пазлів: 16х11 см;
- 4 пазли в комплекті;
- кожен пазл складається з 12 елементів;
- для зручності збирання кожен елемент пронумерований на зворотньому боці;
- дозволяє розвивати моторику рук, логіку та вивчати цифри;
- металевий бокс.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Металлическая коробка |
| Длина упаковки | 170 мм |
| Ширина упаковки | 30 мм |
| Высота упаковки | 120 мм |
- Цена: 185 ₴

